Thumbnail image
Maicë Quiksilver EQYZT05014-TJW0, e verdhë, XXL
27.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për meshkuj me material shumë cilësor 100% pambuk. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të verdhë(mustard) dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të ngrohta verore.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia XXL
GTIN 3613373898340
Kodi i produktit mQU1693-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen