Thumbnail image
Maicë Quiksilver EQYZT05014-TJW0, e verdhë, XL
27.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për meshkuj me material shumë cilësor 100% pambuk. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të verdhë(mustard) dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të ngrohta verore.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: XL
GTIN 3613373898326
Kodi i produktit mQU1693-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen