Thumbnail image
Maicë Quiksilver EQYZT05014-TJW0, e verdhë, L
27.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për meshkuj me material shumë cilësor 100% pambuk. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të verdhë(mustard) dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të ngrohta verore.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: L
GTIN 3613373898296
Kodi i produktit mQU1693-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen