Thumbnail image
Maicë Quiksilver EQYZT04283-KVJ0, M
24.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë klasike për meshkuj e punuar nga materiali 100% pambuk. E dizajnuar nga marka Quiksilver, në ngjyrë të zezë, mëngë të shkurtra dhe jaka në formë rrethore. Maica vjen në madhësi të ndryshme.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Pesha 160 g
GTIN 3613372379710
Kodi i produktit mQU1110-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen