Thumbnail image
Maicë Prana
75.53 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë Prana me material 41% poliester, 41% najlon, 18% viskoze. Maica ka ngjyrë hiri me model interesant i plotësuar me shiritat e supeve të sofistikuara, me dizajn të pazakonta. E punuar nga materiali cilësor, absorbon lagështinë dhe është e rehatshme për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Prana
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Najlon
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
GTIN 889760000822
Kodi i produktit mPN0015-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen