Thumbnail image
Maicë Cars Jeans 4531564
19.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Cars Jeans sjell modelin më të ri të maicave për femra nga pambuku. Maica vjen në ngjyrë roz dhe një shkrim në ngjyrë të zezë në mes të saj. Me një prerje të veçantë , madhës M do të keni rehatin që ju duhet dhe do të dukeni e mrekullueshme.

Cilësitë

Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 8718082737593
Kodi i produktit mCJ0086-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen