Thumbnail image
LUANI DHE MIU - RREFENJE ME ZE NGA TINKA KURTI - EDUALBA
10.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nje luan shume zemerak jetonte ne nje pyll. Cdo pasdite ai bente nje sy gjume per te pushuar dhe nuk I pelqente aspak qe ta bezdiste kush. Por nje dite prej ditesh, ate e zgjoi nga gjumi nje mi qe kalonte atypari. Cfare mund te ndodh tani?

Cilësitë

Shtëpia botuese Edualba
GTIN 9789928121660
Kodi i produktit EDUALBA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen