Thumbnail image
Losion ushqyes trupi Mixa 250 ml
7.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion ushqyes me përbërje të pasuruar me glicerinë dhe alantoin, i cili hidraton dhe zbut lëkurën e thatë. Është ideal për lëkurën e thatë barriera e të cilës është bllokuar dhe nuk është në gjendje të mbajë ujin. Përdoreni çdo ditë pas dushit apo banjës. Gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të fëmijëve.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3600550848496
Kodi i produktit kMI064

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen