Thumbnail image
Losion ushqyes Lactovit Original
6.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losioni është i dizajnuar për lëkurë të thatë dhe intenzivisht e ushqen lëkurën dhe kthen butësinë e saj duke e lënë të bukur gjatë gjithë ditës. Përmban proteina të qumështit, si dhe vitamina A, B dhe E. Përveç që promovon rigjenerimin e strukturës së lëkurës, poashtu parandalon kruajtjen dhe plakjen e lëkurës. Qumështi nuk përmban parabene, absorbohet shpejtë dhe nuk ngjit. Apliko në lëkurë dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Lactovit
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8411660650054
Kodi i produktit kLT010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen