Thumbnail image
Losion rigjenerues trupi Mixa 250 ml
7.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion trupi i pasuruar me përbërës që ofrojnë lehtësim të thellë, ushqim dhe rigjenerim për lëkurën tepër të thatë që lehtë çahet apo dhemb. Vepron kundër zhveshjes së lëkurës dhe irritimit, si dhe i jep lëkurës elasticitet dhe zhdërvjellësi. Është formuluar me glicerinë dhe miell tërshëre, përbërje kjo e cila nuk lë shtresë të yndyrshme, lehtëson kruajtjen dhe aborbohet shpejtë. Apliko çdo ditë në lëkurën e pastër të trupit.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3600550258417
Kodi i produktit kMI062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen