Thumbnail image
Losion qumështi me Gjalpë Shea dhe Ekstrakte të Mjaltit, Jeanne En Provence, 250ml
10.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion qumështi, ushqen dhe hidraton lëkurën e trupit. Me përmbajtje të gjalpit shea dhe ekstraktit të mjaltit, lë lëkurën e butë dhe me një aromë të këndshme.I përshtatshëm edhe për lëkurën e thatë. Aplikoni në trup deri në absorbim të lëurës.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3430750035095
Kodi i produktit kJEP018

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen