Thumbnail image
Losion qumështi, Jeanne En Provence, 250ml
10.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion qumështi, me përmbajtje të vajit të ullirit dhe vajrave esenciale të kamomilit, muskut, limonit, portokallit dhe ekstraktit të fikut. Ushqen, rigjeneron, qetëson, hidraton dhe e lë lëkurën me një aromë të këndshme. E përshtatshme për lëkurë të thatë.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3430750042109
Kodi i produktit kJEP063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen