Thumbnail image
Losion-Qumësht dushi për trup Avon True 250ml
3.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion i pasuruar me vaj bajamesh me acide yndyrore omega 3, i cili intenzivisht hidraton, ushqen dhe i jep një pamje të shëndetshme lëkurës. Përbërja e lehtë shumë shpejtë absorbohet duke lënë lëkurën të butë dhe të këndshme në prekje. Apliko në lëkuën e lagur pas dushit, dhe në fund shpërlaje tërësisht me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 2376874104075
Kodi i produktit kAV01446X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen