Thumbnail image
Losion për trup Somerset Toiletry 130 ml
5.43 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem luksoz trupi me aromë lulesh portokalli nga Somerset. Ai lë lëkurën tuaj bukur, aromatike dhe të hidratuar. Produkti vjen në paketim argjendi plastik me etiketë letre. Aplikoni sipas nevojës në lëkurën e gjithë trupit.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923794
Kodi i produktit kSOM049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen