Thumbnail image
Losion për trup Lavera, BIO Orange & BIO Raccoon 200 ml
6.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion me vitamina dhe minerale i cili stimulon rigjenerimin natyral në qelizat burimore, për një rezultat me lëkurë të butë, të zhdërvjellët dhe të bukur. Është formuluar me produkte BIO portokall, gjalpë shea, rakun dhe vaj luledielli. Përveç kësaj, losioni edhe ushqen lëkurën, rivitaliyon dhe i kthen fleksibilitetin. Apliko në lëkurë, shpërndaje dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 4021457615452
Kodi i produktit kLV068

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen