Thumbnail image
Losion për fytyrë Loreal Skin Expert, normale/përzier, 400ml
11.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion për pastrimin e lëkurës së fytyrës, e pasur me ekstrakte jasemini, butësisht pastron lëkurën, heq papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe kozmetikën nga fytyra. Mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm dhe e lë atë plotësisht të pastër dhe të freskët. Ky losion është i dizajnuar posaçërisht për lëkurë normale dhe të përzier.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3600523449132
Kodi i produktit kLO780

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen