Thumbnail image
Losion për duar & trup Somerset 500 ml
10.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion ushqyes për duar dhe trup. Përmban gjalpë Shea, vaj avokado dhe vaj kokosi të cilët njihen si përbërës esencial për hidratimin e lëkurës dhe mbrojtjen nga acarimi. Përveç vetive ushqyese, ky losion e bën lëkurën me aromë të këndshme të frutave tropikafe. Nuk përmban parabene dhe nuk është testuar në kafshë. Aplikojeni në lëkurë dhe lëreni të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 639136923220
Kodi i produktit kSOM058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen