Thumbnail image
Losion për duar Scottish Fine Soaps Spring Flowers, 300 ml
12.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losioni për duar përmban substanca natyrale të agrumeve, kamomilit dhe jaseminit. Ushqen lëkurën intensivisht dhe e lë atë të butë, të bukur dhe aromatike për një kohë të gjatë. Është i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të tendosur. Nuk përmban parabene. Aplikojeni në lëkurë sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 5016365017169
Kodi i produktit kSCO0113

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen