Thumbnail image
Losion për duar dhe trup Michel Design 236 g
18.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht hidratues për duart dhe trupin në një kuti dhuratë të bukur, me një aromë romantike të bozhureve. Përmban gjalpë shea, aloe vera, vaj jojoba dhe një përzgjedhje e bimëve më të mira. Losioni është i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 608666691138
Kodi i produktit kMDW017

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen