Thumbnail image
Sprej pas rrezitjes Astrid Sun Moisturizing 200ml
5.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky losion hidratues përdoret në lëkurë pas rrezitjes për të trajtuar lëkurën e djegur nga rrezet e diellit. Përmban komplekse qetësuese si D-pantenol, alantoin dhe bisabolol, të cilët hidratojn dhe zbusin lëkurën. Në lëkurë absorbohet lehtë dhe nuk lë shenja yndyre. Dermatologjikisht i testuar. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë pas diellosjes.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 200
Prodhuesi Astrid
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8592297000648
Kodi i produktit kAST109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen