Thumbnail image
Losion pas rrezitjes Astrid Sun Moisturizing 400ml
9.49 € 12.30 € (-23%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Ky losion hidratues përdoret në lëkurë pas rrezitjes për të trajtuar lëkurën e djegur nga rrezet e diellit. Përmban komplekse qetësuese si D-pantenol, alantoin dhe bisabolol, të cilët hidratojn dhe zbusin lëkurën. Në lëkurë absorbohet lehtë dhe nuk lë shenja yndyre. Dermatologjikisht i testuar. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë pas diellosjes.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 400
Prodhuesi Astrid
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8592297000662
Kodi i produktit kAST108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen