Thumbnail image
Losion mbrojtës për flokë Shu Uemura 150 ml
54.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losioni i qumështit është dizajnuar enkas për mbrojtjen e ngjyrës dhe flokëve nga dëmtimi me mjete mekanike si drejtuesja apo figaro. Produkti reagon ndaj nxehtësisë por nuk ngjit flokët. Përveç kësaj edhe udhqen dhe rigjeneron, zbutë dhe shkëlqen. Apliko në flokët e larë dhe tharë me peshqir, pastaj rregullo sipas dëshirës me tharëse, figaro apo drejtuese flokësh.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të lyer
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3474630648210
Kodi i produktit kSHU024

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen