Thumbnail image
Losion hidratues Panier des Sens 300 ml
11.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losin nga Panier des Sens për duar dhe trup me aromë të trëndafilit he muscat-it dhe me përmbajtje të vajit të farave të rrushit, vajit të ullirit dhe vajit të avocados, ka për funksion hidratimin dhe ushqimin e lëkurën në përgjithësi. Ky produkt është në formë pompe, si dhe nuk përmban paraben, ngjyra apo Phenoxyethanol.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3760062887601
Kodi i produktit kPAN0140

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen