Thumbnail image
Locion për trup Lumene Nordic Girl, 200 ml
11.82 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Locioni i lëkurës 100% natyral i cili në mënyrë efektive pastron lëkurën, zvogëlon shkëlqimin dhe minimizon pamjen e poreve. E lë lëkurën plotësisht të pastër dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së defekteve gjatë përdorimit të rregullt. Aplikoni në në shtupë pambuku dhe pastroni lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Ujë
GTIN 6412600810424
Kodi i produktit kLU81042

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen