Thumbnail image
Locion për trup Fikkerts Muscle Rub 150 ml
9.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Locion i ngrohtë për trup shërben për masazh dhe ngrohjen e muskujve të lënduar dhe ngroh këmbët e ftohta. Ndihmon në rigjenerimin e muskujve të tendosur ndërsa ushqen lëkurën. Falë vajit eukalipt do të ndjeni një ndjenjë freskuese. Përmban vaj bajame, vaj nga gjethet e lebrës dhe vaj eukalipt. Pa parabene.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 820859032232
Kodi i produktit kFIK049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen