Thumbnail image
Locion Michel Design Works, Tuscan Grove, 236 ml
18.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Locion hidratues për duart dhe trupin në një kuti dhuratë të bukur, me erën e ullinjve, kumbullës dhe limonit mjaft të këndshme. Përmban gjalpë gështenje, aloe vera dhe një përzgjedhje e barërave më të mira që janë të përshtatshme edhe për lëkurë të thatë. Hidraton dhe tonifikon lëkurën tuaj duke e bërë atë mjaft të butë.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 608666706818
Kodi i produktit kMDW076

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen