Thumbnail image
Locion freskues për lëkurë Erbario Toscano 250 ml
17.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Locion freskues, pastron lëkurën dhe butësisht heq grimin dhe papastërtitë. Në të njëjtën kohë, freskon lëkurën, hidraton dhe rigjeneron atë. Kompleksi aktiv Olea-Tech, i cili vjen nga 100% molekula aktive nga vaji i ulliri, shton energji, ushqyes dhe hidratim në lëkurë. Në të njëjtën kohë, mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe dëmtimi i UV. Pa parabene, ngjyra, silikone dhe vajra minerale.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8027291334166
Kodi i produktit kET044

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen