Thumbnail image
Llak përforcues për thonjë Sally Hansen 13.3 ml
7.14 € 7.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kujdes inovativ përforcues për thonjë të dobët dhe të dëmtuar. Përmban substanca aktive si ekstraktet e jaseminës dhe trëndafili. Ky llak mirëmban thonjët, u jep ngjyrë të lehtë dhe i bën të shëndetshme. Aplikojeni në thonjë të pastër dhe të thatë.

Cilësitë

Prodhuesi Sally Hansen
Origjina El Salvadori
Gjinia Femra
Lloji i produktit Llak
GTIN 74170452938
Kodi i produktit kSA062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen