Thumbnail image
Llak për thonj Dermacol, No.5 Punk Red 5 ml
2.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Llak për thonj nga koleksioni i verës Dermacol. Është i qëndrueshëm deri në pesë ditë, nuk humb shkëlqimin dhe nuk zbehet. Aplikoni një shtresë ose dy shtresa për një efekt me ngjyrë më intenzive.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Llak
GTIN 85963634
Kodi i produktit kDM2490

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen