Thumbnail image
Llak i thonjëve Max Factor Glossfinity, Aerial pink 29
11.58 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Thonjët tuaj do të duken të bukur, elegant dhe të shkëlqyer me ngjyrën e kuqe që sjell Max Factor Glossfinity. Produkti mund të qëndroj përsosshmërisht mbi thonjë deri në 7 ditë.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Llak për thonj
GTIN 96081846
Kodi i produktit kMF034029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen