Thumbnail image
LIZA NE BOTEN E CUDIRAVE - LEWIS CARROLL
10.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Liza nis të ndjekë lepurin e bardhè që vrapon përpara saj, dhe bie brenda në një zgavër. Është hyrja e një bote të jashtëzakonshme, ku ligjet e fizikës janë zëvendësuar me ato të fantazisë, gjithçka e përshkruar me ilustrimet e mahnitshme që japin gjithë magjinë e botës së çudirave.

Cilësitë

Shtëpia botuese Ideart
GTIN 9789928201423
Kodi i produktit IDEART

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen