Thumbnail image
Limë pastruese për thonjë Sally Hansen 80135
2.66 € 2.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pajisje për pastrim të thonjëve me material të fortë që lëmon thonjët. Një produkt që duhet të jetë në setin për manikyr dhe mirëmbajtje të thonjëve.

Cilësitë

Prodhuesi Sally Hansen
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Lloji i produktit Limë për thonj
GTIN 075280025418
Kodi i produktit kSA031

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen