Thumbnail image
Lexues e-book PocketBook 740 Inkpad 3, i kaftë
308.50 € 316.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lexuesi është i pajisur me një ekran me shumë prekje me kapacitet prej 7,8 "E Ink Carta, 16 aftësi të ekranit me ngjyra gri dhe rezolucion prej 1404 x 1872. Gjithashtu ju keni mundësi të vendosni madhësi të ndryshme të shkronjave të tekstit. Lexuesi mbështet një shumëllojshmëri të formateve të tekstit, audio dhe grafike, PDF, DRM, EPUB, DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM, JPEG, BMP, PNG, TIFF dhe MP3. Pajisja është siguruar nga një procesor 2-core 1 GHz, i plotësuar me 1GB RAM, me 8GB memorie të brendshme dhe kapacitetin për zgjerimin e mëtejshëm me një kartelë microSD (deri në 32GB). Porti i microUSB është për komunikim dhe ngarkim, dhe mund të përdorni kompjuterin tuaj ose pothuajse çdo ngarkues USB për t'u aktivizuar. Poashtu, MARTlight është për balancimin të lehtë të dritës së ditës dhe të natës.Dimensionet e lexuesit janë 195 x 136.5 x 8 mm dhe 210 gram. Fuqia sigurohet nga një bateri me kapacitet prej 1900 mAh.

Cilësitë

Origjina Zvicër
Ueb-i i prodhuesit Pocketbook-int.com/cz
Lloji i ekranit E-Ink
Trashësia [mm] 8
Ekran me prekje (touch) Po
Prodhuesi PocketBook
GTIN 7640152094767
Kodi i produktit 230797

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen