Thumbnail image
LEXIMI DHE SHKRIMI - ZEJNULLAH RRAHMANI
8.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

LIBRI PARAQET NJE PERPJEKJE PER TE THJESHTUAR DHE PER TE ANALIZUAR PARIME TEORIKE QE JANE MJAFT TE MPLEKSURA DHE TE VESHTIRA.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951050387
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen