Thumbnail image
Letër të lagështa për fytyrë Estée Lauder 45 copë
36.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Letër e lagur për heqjen e grimit, pastron lëkurën butësisht dhe falë formulës së veçantë ruan hidratimin optimal të lëkurës. Tani lëkura juaj ndihet e pastër dhe e freskët. Përdoreni për heqjen e grimit, shmangni kontaktin me sy.

Cilësitë

Prodhuesi Estée Lauder
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 887167297913
Kodi i produktit kEL422

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen