Thumbnail image
Lëng për stilimin e flokëve Paul Mitchell 250 ml
22.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Produkt i dizajnuar enkas për zbutjen, kujdesin dhe shkëlqimin e flokëve. Është formuluar me ekstrakt aloe vera, pantenol, rozmarinë, ekstrakt nga xhenxhefili i bardhë, jojoba dhe kamomil. Përveç që përmirëson gjendjen e flokëve, poashtu edhe forcon, përmirëson elasticitetin, stimulon rritjen, zbut, ushqen dhe rigjeneron flokët. Përveç kësaj, lëngu është i dobishëm edhe për kontrollimin e prodhimit të yndyrës në kokë. Shkundni para përdorimit. Aplikoni në sasi në duar dhe lagni me pak ujë që të formohet shkumë. Pastaj aplikoni në flokë dhe stiloni sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
Vëllimi [ml] 250
GTIN 9531114002
Kodi i produktit kPM112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen