Thumbnail image
Lëng për stilim të flokëve Paul Mitchell 200 ml
22.81 € 23.54 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lëngu Express Style nga Paull Mitchell zbut flokët dhe i jep formë dhe fiksim të butë. Përbërja e formuluar me niseshte misri, panthenol dhe sulfat magnezi, trajton dhe mbron flokët kaçurrele duke i dhënë volum dhe forcë të qëndrueshme. Përveç kësaj, produkti edhe shkurton kohën e tharjes, ushqen flokët dhe i jep shkëlqim atyre. Apliko një sasi të vogël ne duar dhe fillo të zbatosh në floket e lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 9531113920
Kodi i produktit kPM097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen