Thumbnail image
LEKSIKONI I SHKRIMTAREVE SHQIPETARE - HASAN HASANI
15.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

PERFSHINE TE GJITHE KRIJUESIT DHE VEPRAT E TYRE LETRARE , DUKE FILLUAR NGA "RRETHIMI I SHKODRES" SHKRUAR NGA MARIN BARLETI.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951060340
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen