Thumbnail image
LASGUSHI I PËRJETSHËM - KUJTIM M. SHALA
3.58 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

LASGUSHI I PERJETSHEM ESHTE NJE SPROVE PER TA LEXUAR PROZEN E KADARESE IKJA E SHTERGUT, SHPESH DUKE E LIDHUR ME POEZINE E LASGUSHIT MBARIM VJESHTE, DHE SPROVE PER TA LEXUAR KETE VJERSHE.PJESA ME E MADHE E LIBRIT LASGUSHI I PERJETSHEM ESHTE SHKRUAR PER NJE KOHE TE SHKURTER-BRENDA TETE DITESH.ESHTE SHKRUAR ME PASION E DUKE E RUAJTUR PASIONIN PER DY AUTORE TE LETERSIS SHQIPE, LASGUSHIN E KADAREN.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000000306
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen