Thumbnail image
Laps për sy Max Factor Kohl Kajal, Nr 003 5 g
9.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Laps me teksturë kremi për një dukje joshëse të syve. Ideale për grim dite dhe nate, i qëndrueshëm dhe i lehtë për përdorim. Lapsi nuk ka nevojë të mprehet. Është i pasur me pigment me ngjyra, shumë i pëlqyer nga femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Francë
Gjinia Femra
Nr. i pjesëve 3
Nuanca 003
GTIN 3607346353837
Kodi i produktit kMF091003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen