Thumbnail image
Laps për sy Clinique, 15 Grape 3 g
23.95 € 26.43 € (-9%)
Përshkrimi

Laps për sy i cili shquhet për strukturën e tij kadife, aplikohet lehtë, përshtatet në mënyrë të përsosur me sy dhe qëndron tërë ditën. Nuk njollos dhe përmban një numër të madh pigmentesh për të bërë sytë tuaj të duken sa më mirë. Për një grim 'smokey' mund të përdorni sfungjerin në anën tjetër të lapsit.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Nuanca 15 Grape
GTIN 020714126131,20714126131
Kodi i produktit kCQ61215

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen