Thumbnail image
Laps për sy Clinique 0.3 g Shade: 08 Blue Grey
19.49 € 23.53 € (-17%)
Përshkrimi

Përmirësoni bukurinë tuaj pa mundim me gjërat tona thelbësore të grimit. Nga paletat e gjithanshme te mjetet thelbësore, koleksioni ynë është krijuar për të frymëzuar besim dhe kreativitet. Rregulloni pamjen tuaj me produktet tona të grimit me cilësi të lartë që i përshtaten çdo stili dhe rasti. Zbuloni mundësi të pafundme dhe shprehuni pa të meta me përzgjedhjen tonë të kuruar, ku çdo produkt është një penelë e përsosmërisë.

Cilësitë

Gjinia woman
Lloji i produktit tužky
Nuanca 08 Blue Grey
Prodhuesi Clinique
EAN 20714009526
GTIN 20714009526
Kodi i produktit kCQ61208

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen