Thumbnail image
Burim energjie Be quiet! System Power B9 - 600W
89.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sistemi i energjisë jashtëzakonisht i qetë dhe i fuqishëm ofron 600 watt energji, besueshmëri të pashembullt dhe është gjithashtu më i miri në klasën e tij me 80PLUS BRONZE (deri në 89%). Burim shumë i fuqishëm Be quiet! System Power 9 600W ka dy linja të fuqisë 12V që e bëjnë PC tuaj një vegël shumë efikase dhe të qetë për punë dhe lojë, ku efiçienca e energjisë është 80 Plus BRONZE dhe madhësia e ventilatorit 120 mm. Poashtu, ky burim posedon lidhës : 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (6x)

Cilësitë

Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit China
Fuqia furnizuesit të energjisë [W] 600
PFC Aktiv
Prodhuesi be quiet!
Ueb-i i prodhuesit Bequiet.com
GTIN 4260052186015
Kodi i produktit 230173

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen