Thumbnail image
Burim energjie Be quiet! System Power 9 - 500W
79.50 € 89.50 € (-11%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sistemi i energjisë 9 ofron 500 vat energji, besueshmëri të pashembullt dhe gjithashtu është më i miri me 80PLUS BRONZE (deri në 89%). Sistemi shumë i fuqishëm 500W Power 9 dhe dy linja të energjisë 12V e bëjnë kompjuterin tuaj një vegël shumë efikase dhe të qetë për punë dhe lojë. Efiçienca e energjisë është 80 Plus BRONZE dhe madhësia e ventilatorit 120 mm. Do të gjeni lidhës 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (6x).

Cilësitë

Origjina Gjermani
Ueb-i i prodhuesit Bequiet.com
PFC Aktiv
Prodhuesi be quiet!
GTIN 4260052186053
Kodi i produktit 230175

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen