Thumbnail image
Burim energjie Be quiet! System Power 9 - 400W PSU
78.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sistemi i energjisë jashtëzakonisht i qetë dhe i fuqishëm ofron 400 watt energji, besueshmëri të pashembullt dhe është gjithashtu më i miri në klasën e tij me 80PLUS BRONZE (deri në 89%). Një veltinator i optimizuar 120mm vërtet i qetë. Burim shumë i fuqishëm Be quiet! Sistemi Power 9 400W ka dy linja të fuqisë 12V e bëjnë PC tuaj një vegël shumë efikase dhe të qetë për punë dhe lojë, ku efiçienca e energjisë është 80 Plus BRONZE dhe madhësia e ventilatorit 120 mm. Poashtu, ky burim posedon lidhësa: 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (5x) lidhje.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Fuqia furnizuesit të energjisë [W] 400
PFC Aktiv
Ueb-i i prodhuesit Bequiet.com
Prodhuesi be quiet!
GTIN 4260052186046
Kodi i produktit 230174

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen