Thumbnail image
Kuletë Tomy Hilfiger Jaquard
109.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë orgjinale për femra, me dizajn modern dhe dimensione praktike. Përmban hapsira për të vendosur kartelat, xhep të vogël që mbyllet me zinxhir për monedha dhe poashtu ka logon e prodhuesit që plotëson dizajnin e saj. Ky aksesor është përpunuar nga lëkura dhe ka ngjyrë të zezë dhe bezhë.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Gjinia Femra
Gjerësia 10 cm
Përmasat
  • 19 cm
  • 2 cm
Sezona Pranverë - Verë 17
Materiali Lëkurë artificiale
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
GTIN 798512021018
Kodi i produktit mTH0239

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen