Thumbnail image
Kuletë Tamaris Mabel 7149182-204
10.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë tërheqëse me dizajn në formë të mamunit, për mbajtjen e monedhave. Vjen me përpunim nga poliuretani në kombinim të ngjyrave gri, bezh dhe kafe. Kuleta ka përmasa 10 x 9.5 x 4, shumë atraktive dhe epëlqyer nga femrat. Mund ta mbani në çantë.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 9,5 cm
  • 10 cm
  • 4 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Modeli Me kafshë
GTIN 4011214161834
Kodi i produktit mTM1599

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen