Thumbnail image
Kuletë Tamaris Mabel 7147182-001, e zezë
10.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë e bukur për femra nga Tamaris, me dizajn atraktiv në formë të pumës. Vjen e përpunuar nga poliuretani cilësor me përmasa 10 x 9.5 x 4, dhe kombinim të ngjyrave zezë dhe mentol-jeshile. Falë përmasave praktike mund ta mbani në çantë apo xhep.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 9,5 cm
  • 10 cm
  • 4 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Modeli Me kafshë
GTIN 4011214161810
Kodi i produktit mTM1600

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen