Thumbnail image
Kuletë Tamaris 7131182-001, e zezë
35.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë elegante për femra nga Tamaris me dizajn modern dhe dimensione praktike, e përpunuar prej poliretanit me ngjyrë të zezë. Kuleta ka hapsirë për kartela të ndryshme dhe kartëmonedha. Mbërthehet me zingjir dhe ka dimensione prej 19.5 x 10 x 2 cm.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia 10 cm
Përmasat
  • 19,5 cm
  • 2 cm
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4011214164613
Kodi i produktit mTM1604

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen