Thumbnail image
Kuletë Tamaris 7122182-324, hiri
35.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kuletë elegante për femra nga Tamaris e përpunuar prej poliretanit me ngjyrë hiri të lehtë. Kjo kuletë mbyllet me patentë, posedon xhep të vogël për monedha dhe vende të posaçme për kartela. Shumë e bukur, e nevojshme për çdo femër.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia 10 cm
Përmasat
  • 19,5 cm
  • 2 cm
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
GTIN 4011214164408
Kodi i produktit mTM1567

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen